Vitbalance, Kalifornia’nın Newport beach şehrinde kurulmuş, üretiminin ve ürün geliştirilmesinin tamamını ABD’de gerçekleştiren bir besin takviye ürünleri şirketidir. Vitbalance Inc. ürünlerinin Türkiye’deki distrübitörlük haklarını Aktif Ticaret Destek Ürünleri şirketine 2015 yılında vermiştir. Vitbalance vitamin ürünlerinde her zaman tüketiciye optimum düzeyde hazırlanmış olan formülleri en kaliteli kaynak ve hammadeleri kullanarak üretmeyi felsefe edinmiş bir markadır. “Sağlıklı ve dengeli bir yaşam” sloganı ile en iyi ve en kaliteli ürünleri sunmayı amaçlamaktadır.

2016 yılının son çeyreğinde ülkemizde faaliyete başlayan Vitbalance markası, bugün yaygın mağaza ağları ve seçkin eczanelerde Türkiye’nin bir çok noktasında satışa sunulmuştur.

Vitbalance Inc., kuruluşundan bu yana istikrarlı bir şekilde büyürken; güvenilirliği, kaliteye verdiği önem, sektördeki benzer firmalardan farklı olarak sunduğu müşteri hizmetleri ve yeni ürünleri ile dünyanın birçok ülkesinde başarılı bir gıda takviye mağaza ve internet perakendecisi konumunu her geçen gün geliştirmektedir. Alanında uzman personeli ile, tüketicinin sağlığına verdiği önem doğrultusunda hizmetleri çeşitlendirmeye devam etmektedir.

Ürünlerimiz hakkında hizmet veren Vitbalance Türkiye – Aktif Ticaret , hem müşteri destek merkezi (0312 – 310 10 03) hem de e-posta yolu ile ulaşabileceğiniz müşteri hizmetleri (destek@vitbalance.com.tr) ile sorularınıza cevap bulabilrsiniz.

Satış öncesi ve sırasında tüketicinin ürünler hakkındaki bütün sorularına en iyi hizmeti sunmayı amaçlamış olan Vitbalance, yeni ürünler ve tüketici ihtiyaçları doğrultusunda alışveriş deneyimi ve kullanım sonuçlarına yönelik anketlerde yapmaktadır. Bu anketlerden çıkan sonuçların ışığında elde edilen fikirlerin değerlendirilmesi ile verilen hizmetlerin nitelikleri geliştirilmektetir.

Vitbalance, gerçekleştirdiği yeni işbirlikleri ile de internet üzerinden satış yapan perakendeciler (online perakendecileri) portföyünü sürekli olarak çeşitlendirmekte ve geliştirmektedir.

Vitbalance, Türkiye piyasasına yeni girmiş olmasına rağmen, kültürel ve sosyal yaşama katķıda bulunmak ve besin takviyeleri konusunda daha bilinçli nesiller yetiştirmek amacıyla, eğitim ve sosyal projeler üzerinde çalışmalar yürütmektedir. Çok yakın bir zamanda yaptığımız çalışmaları web sitemizden ve Vitbalance Türkiye Facebook Fan Page üzerinden takip edebilirsiniz.

Güzellik içten gelir. Sağlıcakla kalın.

Vitbalance TR – Aktif Ticaret Destek Ürünleri