Vitbalance.com.tr güvenli bir sitemidir?

Evet, Kişisel bilgileriniz hiç bir şekilde hiç bir kurum yada kişi ile paylaşılmayacak şekilde dizayn edilmiştir.

Üye olmak için koşullar nelerdir?

Sitemize üye olmak için herhangi bir koşul yoktur. Siparişinizin adresinize teslimi, promosyonlarımızdan haberdar olmanız ve sizlere sunacağımız diğer avantajlardan faydalanabilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Vitbalance.com.tr sadece internet üzerinden mi satış yapmaktadır?

Vitbalance.com.tr internet üzerinden e-ticaret şeklinde satış yapan bir firmadır. Ürünümüz aynı zamanda seçkin eczane ve besin takviyesi satan perakendeci mağazalar aracılığı ile sizlere sunulmuştur. Mağazalarımızın iletişim bilgilerini
“Yetkili Satıcılarımız” adı altında ana sayfamızdan görebilirsiniz.

Web siteniz, eczane ve mağazalarınız arasında satış şartları farklılık göstermekte midir?

Hayır. Web sitemiz, eczaneler ve mağazaların satış koşulları arasında hiçbir fiyat farkı bulunmamaktadır.

Besin takviyesi ve Vitamin ürünlerinin bandrolü var mıdır?

Türkiye Cumhuriyeti’ne ithal edilen besin takviyesi ve vitamin ürünleri için bandrol uygulaması gibi bir uygulama bulunmamaktadır. Ürünümüz T.C. Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından uygulanan kanun ve yönetmeliklere uygun olarak ithal edilmektedir.

Satılan ürünler garantili midir?

Evet, ürünümüzün içeriği ve kalitesi yetkili bakanlik “T.C. Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı” tarafından onaylanmıştır. Ürünümüz ayrıca yetkili bakanlığın belirlemiş olduğu laboratuvarlarda Türkiye Cumhuriyetinde satışa sunulmadan önce içerik ve kalitesi test edilmiş ve onaylanmıştır.

Web sitenizden sipariş verirken sorunlar yaşıyorum, müşteri servisine nasıl ulasabilirim?

Web sitemizden sipariş verirken yaşadığınız tüm sorunlarla ilgili olarak Ankaradaki merkez ofisimize 0312 310 10 03 – 0850 396 0818 numaralı müşteri destek hattımızdan veya destek@vitbalance.com.tr e-posta adresimizden ulaşabilirsiniz.

Kapıda ödeme tahsilat ücreti sabit midir?

Evet. Vitbalance.com.tr üzerinden yapacağınız alısverişlerde “kapıda nakit” veya “kapıda kredi kartı” ile ödeme seçeneklerinden birini seçmeniz durumunda siparişinizin üzerine KDV dahil 6 TL’lik bir kapıda tahsilat ücreti eklenerek siparişiniz tarafınıza faturalanacaktır. Ödenen ücret sadece kapıda tahsil edilen ücretin şirketimize ulaştırılması aşamasındaki masrafları karşılaması için kargo şirketleri tarafından tahsil edilen bir ücrettir. Sipariş için ödenen tutardan veya siparişteki ürün sayısından bağımsız olup sipariş başına alınmaktadır.

Haftasonu verilen siparişler hangi gün kargolanmaktadır?

Pazartesiden Cumartesiye kadar olan siparişler aynı gün, Pazar günü verilen siparişler ise pazartesi günü kargoya verilir.

Ürün iade politikanız hakkında bilgi alabilir miyiz?

Almış olduğunuz ürünümüzü, güvenlik ambalajını açmadan / tahrip etmeden, ürünü kullanmadan size teslim edilen tarihden itibaren ondört (14) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Aldığınız ürünü belirtilen süreler içinde iade etmeden önce, destek@vitbalance.com.tr e-posta adresine adınız ,soyadınız ve ürün fatura numarası içeren bir e-posta atmanız gerekmektedir.

Siparişimi iptal edebilir miyim?

Eğer kargoya verilmemiş ise Ankaradaki merkez ofisimize 0312 310 10 03 – 0850 396 0818 numaralı müşteri destek hatlarımızdan veya destek@vitbalance.com.tr e-posta adresimizden ulaşarak iptali gerçekleştirebilirsiniz.

Kredi kartımı kaydetmem güvenli midir?

Kredi kartı bilgileriniz e-ticarette ödeme altyapıları için kritik öneme sahip güvenlik standardı olan en gelişmiş sertifikalı sunucularda %100 güvenlik ile saklanmaktadır.