Son günlerde sizden gelenler

Saç dökülmesine iyi gelir mi?

İçeriğindeki vitamin ve mineraller saç sağlığınızı korumada yardımcı olabilir. Ürünümüzden en iyi sonuçları almak için bir ay boyunca her gün 3 tane, ana yemeklerden sonra sabah, öğlen ve akşam birer tane kullanıp sonuçları görebilirsiniz. Saç dökülmesinin birçok sebebi olabilir; genetik, yaş, beslenme alışkanlıkları, yaşam kalitesi, stres en önde gelenlerdir. Eğer Vitbalance Saç, Cilt ve Tırnak vitaminini bir ay süreyle kullandıktan sonra saç dökülmesinde bir azalma görmediyseniz ve dökülme devam ediyor ise profesyonel bir kişiye danışıp daha farklı bir yöntem deneme konusunda fikir alabilirsiniz.

Vitbalance saç cilt ve tırnak vitaminini erkekler de kullanabilir mi?

Evet, kullanabilir. Ürünümüzde genellikle kadınların reklam yapılmasının sebebi, kadınların özellikle saç cilt ve tırnak + Multi Vitamin takviyelerini erkeklere göre daha fazla tercih etmesidir. Vitamin kullanımında cinsiyete göre bir belirleme yoktur. Erkeklerde kadınlarda aynı vitaminleri kullanabilirler.

Şeker hastasıyım, bu ürünü kullanmamda bir sakınca var mıdır?

Genel olarak vitamin kullanımının vücudumuza herhangi bir zararı yoktur. Ancak reçeteli ilaçlar ile aynı anda ürünümüzü kullanmak istiyorsanız, ürün içeriğimizi doktorunuza danışarak kullanmanızı tavsiye ederiz.

Reçeteli ilaç alıyorum. Bu ürünü kullanmamda bir sakınca var mıdır?

Bir önceki soruda cevap verdiğimiz gibi eğer reçeteli ilaç kullanıyorsanız, kesinlikle doktorunuza danışın. Ürünümüzün içeriğini doktorunuza gösterip onay aldıktan sonra kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

Ürün orijinal mi?

Evet orjinaldir. Vitbalance ürünleri, Amerika Birleşik Devletleri’nden ithal edilmiştir. Ürünümüzün içerik ve kalite kontrolü Türkiye’ye ithal aşamasında bakanlık tarafından belirlenmiş olan laboratuvarlar da yapılmış ve Türk gıda kodeksine uygun olarak onaylanmıştır.

Ürünün içeriği ile ilgili sorularımızı nereden cevap bulabiliriz?

Size bu konuda en iyi bilgiyi verebilmek amacıyla üç ayrı opsiyon sunuyoruz. Bunlardan ilki ana sayfamızda bulunan canlı sohbetten günün 24 saati, haftanın 7 günü sorularınızı sorabilir, isterseniz bize destek@vitbalance.com.tr e-posta adresinden ulaşabilir, isterseniz de sabah 9 ile öğleden sonra 18 saatleri arasında 0850 840 17 43 telefon hattımızı arayarak müşteri temsilcimizden gerekli bilgileri alabilirsiniz.

Vitbalance saç, cilt ve tırnak vitaminini alabileceğimiz eczane ve supplement satan perakende mağazaları var mı?

Hayır yok. Yeni satış noktaları üzerinde çalışmalarımız devam etmektedir. Sizlere en iyi müşteri servisi ve ürünümüz ile ilgili tam bilgi verebilecek bayileri, eczaneleri özenle ve dikkatli bir şekilde seçiyoruz.

Vitbalance.com.tr güvenli bir sitemidir?

Evet, Kişisel bilgileriniz hiç bir şekilde hiç bir kurum yada kişi ile paylaşılmayacak şekilde dizayn edilmiştir.

Üye olmak için koşullar nelerdir?

Sitemize üye olmak için herhangi bir koşul yoktur. Siparişinizin adresinize teslimi, promosyonlarımızdan haberdar olmanız ve sizlere sunacağımız diğer avantajlardan faydalanabilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Vitbalance.com.tr sadece internet üzerinden mi satış yapmaktadır?

Evet. Vitbalance.com.tr internet üzerinden e-ticaret şeklinde satış yapan bir firmadır.

Besin takviyesi ve Vitamin ürünlerinin bandrolü var mıdır?

Türkiye Cumhuriyeti’ne ithal edilen besin takviyesi ve vitamin ürünleri için bandrol uygulaması gibi bir uygulama bulunmamaktadır. Ürünümüz T.C. Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından uygulanan kanun ve yönetmeliklere uygun olarak ithal edilmektedir.

Satılan ürünler garantili midir?

Evet, ürünümüzün içeriği ve kalitesi yetkili bakanlik “T.C. Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı” tarafından onaylanmıştır. Ürünümüz ayrıca yetkili bakanlığın belirlemiş olduğu laboratuvarlarda Türkiye Cumhuriyetinde satışa sunulmadan önce içerik ve kalitesi test edilmiş ve onaylanmıştır.

Web sitenizden sipariş verirken sorunlar yaşıyorum, müşteri servisine nasıl ulasabilirim?

Web sitemizden sipariş verirken yaşadığınız tüm sorunlarla ilgili olarak Ankaradaki merkez ofisimize 0543 290 97 27 numaralı müşteri destek hattımızdan veya destek@vitbalance.com.tr e-posta adresimizden ulaşabilirsiniz.

Kapıda ödeme seçeneği var mı?

Hayır yok. Kapıda ödeme hizmeti ekstra yüksek kargo maliyeti yaratan bir hizmettir. Şirketimiz bu yüksek maliyeti siz müşterilerimize yansıtmaktansa bu hizmeti kullanmamayı tercih etmiştir. Ödemelerinizi Kredi Kartı, Banka/Hesap Kartı seçeneği ile yapabilirsiniz.

Haftasonu verilen siparişler hangi gün kargolanmaktadır?

Pazartesiden Cumartesiye kadar olan siparişler aynı gün, Pazar günü verilen siparişler ise pazartesi günü kargoya verilir.

Ürün iade politikanız hakkında bilgi alabilir miyiz?

Almış olduğunuz ürünümüzü, güvenlik ambalajını açmadan / tahrip etmeden, ürünü kullanmadan size teslim edilen tarihden itibaren ondört (14) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Aldığınız ürünü belirtilen süreler içinde iade etmeden önce, destek@vitbalance.com.tr e-posta adresine adınız ,soyadınız ve ürün fatura numarası içeren bir e-posta atmanız gerekmektedir.

Siparişimi iptal edebilir miyim?

Eğer kargoya verilmemiş ise Ankaradaki merkez ofisimize 0312 310 10 03 – 0850 396 0818 numaralı müşteri destek hatlarımızdan veya destek@vitbalance.com.tr e-posta adresimizden ulaşarak iptali gerçekleştirebilirsiniz.

Kredi kartımı kaydetmem güvenli midir?

Kredi kartı bilgileriniz e-ticarette ödeme altyapıları için kritik öneme sahip güvenlik standardı olan en gelişmiş sertifikalı sunucularda %100 güvenlik ile saklanmaktadır.